• г. Днепр, пр. Гагарина, 26д, офис 204
  • +38 (066) 012-30-54  
  • mail@temchenko.dp.ua
Выигранные дела уголовного адвоката

Повернення тимчасово вилученого майна. Адвокат по кримінальним справам у м. Дніпро

Справа № …

Провадження № …

УХВАЛА

...2017 року

м. Дніпро

Слідчий суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська М., при секретарі П., за участю власника майна С., його представника - адвоката Темченко С.Л., розглянувши скаргу адвоката Темченко С.Л. на бездіяльність слідчого щодо не повернення тимчасово вилученого майна,

ВСТАНОВИВ:

...2017р. до Індустріального районного суду м. Дніпропетровська надійшла скарга адвоката Темченко С.Л., який діє в інтересах власника майна С., на бездіяльність Слідчого Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Д., який не повернув тимчасово вилучене майно - легковий автомобіль …, який було вилучене після ДТП, яке сталася …2016р. за участю водія М. (дружини С.) на вул. … в м. Дніпро.

У скарзі представник заявника зазначив, що належний С. автомобіль був вилучений слідчим ...2016р. під час огляду місця події. За фактом ДТП в той же день були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № … відомості про кримінальне правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 286 КК України.

...

В судовому засіданні представник заявника і володілець транспортного засобу підтримали скаргу, адвокат Темченко С.Л. додатково пояснив, що слідчий відносно тимчасово вилученого майна не вчинив певні дії у визначений строк, передбачені ст.ст. … КПК України, а тому тимчасово вилучене майно підлягає поверненню його володільцю.

Слідчого Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Д., який був належним чином сповіщений про судове засідання, до слідчого судді не прибув, на час розгляду скарги будь-яких клопотань, відомостей чи документів з приводу скарги не надав. Відповідно до … КПК України відсутність слідчого не є перешкодою в розгляді скарги.

Вислухавши пояснення власника і його представника, дослідивши додані до скарги документи, впевнившись на підставі пояснень власника і його представника, що …, слідчий суддя дійшов висновку про те, що скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відсутність слідчого, який не з'явився для з'ясування обставин, та не надання ним будь-яких відомостей стосовно скарги, розцінюється слідчим суддею як мовчазна згода із доводами скарги.

Тому тимчасово вилучене майно відповідно до … КПК України підлягає поверненню володільцеві на підставі ухвали слідчого судді.

На підставі викладеного, керуючись … КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу задовольнити.

Зобов'язати Слідчого Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Д. повернути С. тимчасово вилучене майно - легковий автомобіль ...

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М.

Поделиться:

Выигранные дела уголовного адвоката

Принципы работы адвоката
Законные способы защиты
Защита адвокатом прав и свобод клиента всеми законными способами.
Высокие стандарты качества
Высокие стандарты качества оказания правовой помощи адвокатом в уголовном процессе.
Профессионализм
Профессионализм и компетентность адвоката по уголовным делам.
Доступная стоимость услуг
Доступная стоимость услуг адвоката по уголовным делам.
Нужен адвокат? Оставьте заявку и мы свяжемся с вами!
Обратный звонок
Ваше имя:
Ваш телефон:
Ваши данные в сохранности и будут использованы только для оперативной связи с Вами!
×