• г. Днепр, пр. Гагарина, 26д, офис 204
  • +38 (066) 012-30-54  
  • mail@temchenko.dp.ua
Выигранные дела уголовного адвоката

Скасування ухвали слідчого судді. Адвокат по кримінальним справам

Справа № …

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № …

Головуючий в 1-й інстанції: Д.

Єдиний унікальний № …

Доповідач в 2-й інстанції: П.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

… грудня 2016 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:

головуючого судді П.

суддів: Г., Ф.

при секретарі: Ш.

за участі:

прокурора С.

представника ТОВ… адвоката Темченко С.Л.,

розглянувши апеляційну скаргу ТОВ … на ухвалу слідчого судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від … грудня 2016 року,

встановила:

Ухвалою слідчого судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від … грудня 2016 року задоволено клопотання слідчого СВ Бабушкінського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д. про тимчасовий доступ до речей і документів та вилучення майна у кримінальному провадженні № …, слідчому СВ Бабушкінського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д. надано право на тимчасовий доступ та вилучення автомобіля «Тайота Камри», реєстраційний номер …, що належить ТОВ …, та ТОВ … надане зобов'язання щодо надання слідчому СВ Бабушкінського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д. тимчасового доступу до автомобіля «Тайота Камри», реєстраційний номер ...

Приймаючи таке рішення, слідчий суддя зазначив, що автомобіль «Тайота Камри», реєстраційний номер … належить ТОВ …, цей транспортний засіб не є предметом ст.ст. … КПК України та має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, маються достатні підстави вважати, що без вилучення вказаного автомобіля існує реальна загроза знищення слідів кримінального правопорушення,

В апеляційній скарзі представник ТОВ …, адвокат Темченко С.Л. просить ухвалу слідчого судді від ...12.2016 року скасувати повністю та прийняти нову ухвалу, якою у задоволенні клопотання слідчого СВ Бабушкінського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д. відмовити у повному обсязі, посилаючись на наступні обставини:

Поміж іншого звертає увагу на те, що крім завдання майнової шкоди в ДТП, що полягає в пошкодженні транспортного засобу, підприємству додатково завдаються збитки вилученням автомобіля, що полягає в тому, що …, проте, ані слідчим, ані слідчим суддею взагалі не було враховано тих негативних наслідків для власника автомобіля, до яких призведе його вилучення.

Заслухавши доповідь судді про сутність судового рішення та апеляційної скарги, представника ТОВ …, адвоката Темченко С.Л., який підтримав апеляційну скаргу, просив її задовольнити, прокурора, який заперечував проти апеляційної скарги, вивчивши матеріали провадження та перевіривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів доходить наступного висновку.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. … КПК України, колегія суддів, -

ухвалила:

Апеляційну скаргу ТОВ … задовольнити.

Ухвалу слідчого судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від … грудня 2016 року, якою задоволено клопотання слідчого та слідчому СВ Бабушкінського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д. надано право на тимчасовий доступ та вилучення автомобіля «Тайота Камри», реєстраційний номер …, що належить ТОВ …, та ТОВ … надане зобов'язання щодо надання слідчому СВ Бабушкінського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д. тимчасового доступу до автомобіля «Тайота Камри», реєстраційний номер ..., скасувати.

В клопотанні слідчому СВ Бабушкінського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д. про тимчасовий доступ до речей і документів та вилучення майна у кримінальному провадженні № …, а саме автомобіля «Тайота Камри», реєстраційний номер … відмовити.

Ухвала апеляційного суду є остаточною, набирає законної сили з моменту її проголошення й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Судді: П., Г., Ф.

Выигранные дела уголовного адвоката

Принципы работы адвоката
Законные способы защиты
Защита адвокатом прав и свобод клиента всеми законными способами.
Высокие стандарты качества
Высокие стандарты качества оказания правовой помощи адвокатом в уголовном процессе.
Профессионализм
Профессионализм и компетентность адвоката по уголовным делам.
Доступная стоимость услуг
Доступная стоимость услуг адвоката по уголовным делам.
Нужен адвокат? Оставьте заявку и мы свяжемся с вами!
Обратный звонок
Ваше имя:
Ваш телефон:
Ваши данные в сохранности и будут использованы только для оперативной связи с Вами!
×